RapidGoal - strony internetowe łatwo i przyjemnie

RapidGoal jest intuicyjnym i prostym w użyciu systemem do zarządzania stronami WWW (CMS - Content Management System). Dzięki stałemu wsparciu jakie oferujemy oraz indywidualnemu podejściu do każdej realizacji jest skrojony dokładnie na miarę Państwa potrzeb. Oprócz domyślnych typów stron do każdej instalacji opracowywane są moduły specyficzne dla zamawiającego -  stosownie do jego potrzeb.

Podstawowe zalety systemu to:

  • prosta obsługa,
  • skalowalność rozwiązania,
  • obsługa wielu wersji językowych,
  • możliwość integrowania z innymi naszymi systemami.

Wszystkie funkcje systemu dostępne są w polu widzenia zarządzającego stronami bez konieczności przełączania paneli administratora. Możemy zatem bez zbędnego przeszukiwania menu oraz przełączania wielu paneli administratora utworzyć nową stronę, zlokalizowaną w konkretnym miejscu menu, określić jej typ, cechy i w końcu wypełnić zawartością. Jeszcze prostsza jest modyfikacja strony istniejącej - wystaczy kliknąć i pisać.

W ten sposób zarządzanie zawartością serwisu WWW firmy nie wymaga żadnych umiejętności związanych z "obsługą komputera" i może to robić każdy wyznaczony przez Państwa pracownik - nie tracąc czasu na naukę, oswajanie się z interfejsem czy pojmowanie idei. Idea jest prosta - RapidGoal.


Zapraszamy Państwa do kontaktu, zadawania pytań o szczegóły oraz zachęcamy do skorzystania z możliwości prezenatcji systemu bezpośrenio w siedzibie Państwa firmy.
Księgowość prowadzi dla nas Biuro Księgowe a-office